II runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat - 2010 Biłgoraj, 21.3.2010 |
Konkurencja 1 21.3.10 - 10:30 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | LUKS Orlik Lublin | 39.46 | 308 | |||
2. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 39.65 | 304 | |||
3. | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 40.29 | 289 | |||
4. | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 40.44 | 286 | |||
5. | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 40.68 | 281 | |||
6. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 40.85 | 278 | |||
7. | MIZAK Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 41.31 | 268 | |||
8. | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 41.56 | 264 | |||
9. | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 41.67 | 262 | |||
10. | KUNCEWICZ Weronika | 99 | Lublinianka | 42.59 | 245 | |||
11. | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 42.85 | 241 | |||
12. | BEDNARZ Agata | 99 | Skarpa Lublin | 43.84 | 225 | |||
13. | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 43.86 | 224 | |||
14. | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 45.65 | 199 | |||
15. | FLIS Klaudia | 99 | Avia Świdnik | 46.15 | 193 | |||
16. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 46.32 | 190 | SC 1 | ||
17. | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 46.32 | 190 | SC 2 | ||
18. | SZOT Patrycja | 00 | 51 Lublin | 46.58 | 187 | |||
19. | DYBIAK Paulina | 99 | Sparta Biłgoraj | 46.76 | 185 | |||
20. | JABŁOŃSKA Maja | 99 | Wisła Puławy | 47.44 | 177 | |||
21. | LISIAK Dorota | 99 | Avia Świdnik | 47.54 | 176 | |||
22. | DERLAK Weronika | 99 | Lider Chełm | 47.68 | 175 | |||
23. | KOZERA Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 48.51 | 166 | |||
24. | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 48.71 | 164 | |||
25. | SZPINDA Kamila | 99 | Orka Zamość | 48.73 | 164 | |||
26. | WĘZKA Magdalena | 99 | Lublinianka | 49.06 | 160 | |||
27. | ZYGO Katarzyna | 99 | Skarpa Lublin | 49.28 | 158 | |||
28. | CIEŚLIK Marcelina | 00 | 51 Lublin | 49.34 | 158 | |||
29. | KARPIUK Natalia | 99 | Avia Świdnik | 49.66 | 155 | |||
30. | JANECZKO Natalia | 99 | Lublinianka | 50.35 | 148 | |||
31. | PLICHTA Paula | 99 | Sparta Biłgoraj | 50.55 | 147 | |||
32. | KMIEĆ Dominika | 99 | Sparta Biłgoraj | 50.57 | 146 | |||
33. | GĄSIOR Martyna | 99 | Olimpia Lublin | 51.22 | 141 | |||
34. | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 51.46 | 139 | |||
35. | CYWKO Patrycja | 99 | Avia Świdnik | 52.09 | 134 | |||
36. | PIETRZAK Maria | 00 | Olimpia Lublin | 52.19 | 133 | |||
37. | RUTA Izabela | 99 | Avia Świdnik | 54.19 | 119 | |||
38. | HYS Aleksandra | 99 | Sparta Biłgoraj | 56.21 | 107 | |||
39. | KŁYSIAK Agnieszka | 99 | Avia Świdnik | 1:01.96 | 80 | |||
DYSKW. | MAZUREK Magdalena | 99 | Lublinianka | |||||
DYSKW. | KOWALECZKO Aleksandra | 99 | Olimpia Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21.3.10 - 10:43 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 36.84 | 249 | |||
2. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 38.26 | 222 | |||
3. | CIEŚLIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 39.07 | 209 | |||
4. | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 39.47 | 203 | |||
5. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 40.11 | 193 | |||
6. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Trójka Puławy | 40.18 | 192 | |||
7. | URBANEK Paweł | 99 | Trójka Puławy | 40.43 | 188 | |||
8. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 40.44 | 188 | |||
9. | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 41.17 | 178 | |||
10. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 41.28 | 177 | SC 1 | ||
11. | SOLSKI Piotr | 99 | Avia Świdnik | 41.28 | 177 | SC 2 | ||
12. | WOŚKO Stanislaw | 00 | 51 Lublin | 42.50 | 162 | |||
13. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 43.48 | 152 | |||
14. | DRAB Jakub | 99 | Trójka Puławy | 43.56 | 151 | |||
15. | MAZUREK Adam | 99 | Skarpa Lublin | 44.08 | 145 | |||
16. | WIDZ Mikołaj | 99 | LUKS Orlik Lublin | 44.13 | 145 | |||
17. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 44.28 | 143 | |||
18. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 44.56 | 141 | |||
19. | KOPYŚĆ Filip | 99 | Delfinek Łuków | 44.94 | 137 | |||
20. | BEDNARZ Bartłomiej | 99 | Sparta Biłgoraj | 45.08 | 136 | |||
21. | TARSKI Ignacy | 99 | Sparta Biłgoraj | 45.44 | 133 | |||
22. | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | LUKS Orlik Lublin | 45.46 | 133 | |||
23. | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | 45.76 | 130 | |||
24. | ZARAJCZYK Patryk | 99 | Avia Świdnik | 45.94 | 128 | |||
25. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 46.93 | 121 | |||
26. | SIECZKA Jakub | 99 | Lublinianka | 47.10 | 119 | |||
27. | KOPYŚĆ Hubert | 99 | Delfinek Łuków | 47.31 | 118 | |||
28. | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 47.87 | 114 | |||
29. | BUDZYŃSKI Jakub | 99 | Avia Świdnik | 48.44 | 110 | |||
30. | KUKOWSKI Jan | 99 | Lublinianka | 48.46 | 109 | |||
31. | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 48.57 | 109 | |||
32. | BĄK Maksymilian | 99 | Fala Kraśnik | 49.08 | 105 | |||
33. | REJMAK Dominik | 99 | Skarpa Lublin | 50.95 | 94 | |||
34. | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 51.26 | 92 | |||
35. | KOTER Łukasz | 99 | Wisła Puławy | 51.82 | 90 | |||
36. | ROGALA Konrad | 99 | Avia Świdnik | 52.06 | 88 | |||
37. | DUDZIK-ŁAGOŹNY Kuba | 99 | Avia Świdnik | 52.84 | 84 | |||
38. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 53.18 | 83 | |||
39. | PIEKARUŚ Damian | 99 | Avia Świdnik | 54.08 | 79 | |||
40. | OLECH Maksymilian | 99 | Skarpa Lublin | 56.17 | 70 | |||
41. | KARDYKA Jakub | 99 | Avia Świdnik | 1:01.64 | 53 | |||
42. | SAWICKI Damian | 99 | Avia Świdnik | 1:02.19 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21.3.10 - 10:55 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSMULSKA Adriana | 98 | Skarpa Lublin | 35.15 | 376 | |||
2. | JACNIACKA Karolina | 98 | Fala Kraśnik | 36.76 | 328 | |||
3. | GOLEŃ Martyna | 98 | Fala Kraśnik | 37.98 | 298 | SC 1 | ||
4. | GAWLIK Anna | 98 | Skarpa Lublin | 37.98 | 298 | SC 2 | ||
5. | SACZUK Aleksandra | 98 | Lublinianka | 38.13 | 294 | |||
6. | GOLDSZTEJN Patrycja | 98 | Trójka Puławy | 39.15 | 272 | SC 1 | ||
7. | JAKÓBIK Sara | 98 | Sparta Biłgoraj | 39.15 | 272 | SC 2 | ||
8. | SAWICKA Lena | 98 | Skarpa Lublin | 39.45 | 266 | |||
9. | ŁUBIARZ Katarzyna | 98 | Sparta Biłgoraj | 39.69 | 261 | |||
10. | WIECASZEK Paulina | 98 | Sparta Biłgoraj | 40.14 | 252 | |||
11. | ŁYSIAK Milena | 98 | Trójka Puławy | 40.15 | 252 | |||
12. | KARLIŃSKA Weronika | 98 | Trójka Puławy | 40.43 | 247 | |||
13. | KOŚCIK Patrycja | 98 | Sparta Biłgoraj | 40.71 | 242 | |||
14. | JANIK Anita | 98 | Fala Kraśnik | 40.94 | 238 | |||
15. | KĘPA Karolina | 98 | Fala Kraśnik | 42.14 | 218 | |||
16. | CHMIEL Paulina | 98 | Lublinianka | 42.38 | 214 | |||
17. | STRUK Gabriela | 98 | Sparta Biłgoraj | 43.99 | 192 | SC 1 | ||
18. | SZTAMBOR Natalia | 98 | Olimpijczyk Świdnik | 43.99 | 192 | SC 2 | ||
19. | WYRĘBEK Natalia | 98 | Skarpa Lublin | 44.68 | 183 | |||
20. | KRYŃSKA Gabriela | 98 | Fala Kraśnik | 45.08 | 178 | |||
21. | KOLENDA Zofia | 98 | Lider Chełm | 46.00 | 168 | |||
22. | NOWICKA Natalia | 98 | Skarpa Lublin | 46.11 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21.3.10 - 11:00 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | URBANIAK Przemysław | 98 | Wisła Puławy | 33.95 | 291 | |||
2. | ZIELIŃSKI Jarosław | 98 | Skarpa Lublin | 35.57 | 253 | |||
3. | WAJLER Bartosz | 98 | Skarpa Lublin | 35.86 | 247 | |||
4. | PRZEGON Michał | 98 | Orka Zamość | 36.07 | 243 | |||
5. | MISIARZ Adrian | 98 | Sparta Biłgoraj | 36.39 | 236 | SC 1 | ||
6. | LEŃCZUK Dominik | 98 | Orka Zamość | 36.39 | 236 | SC 2 | ||
7. | NIEDZIAŁEK Domink | 98 | Skarpa Lublin | 36.71 | 230 | SC 1 | ||
8. | LIS Patryk | 98 | Avia Świdnik | 36.71 | 230 | SC 2 | ||
9. | BUJAK Kacper | 98 | Lublinianka | 37.13 | 223 | |||
10. | DERLAK Dariusz | 98 | Lider Chełm | 39.69 | 182 | |||
11. | BOGUSZEWSKI Maciej | 98 | Skarpa Lublin | 40.69 | 169 | |||
12. | KONOPKA Rafał | 98 | Sparta Biłgoraj | 41.27 | 162 | |||
13. | KRYŃSKI Cezary | 98 | Fala Kraśnik | 41.41 | 160 | |||
14. | SYKUT Paweł | 98 | Trójka Puławy | 41.98 | 154 | |||
15. | PAWĘZKA Michał | 98 | Sparta Biłgoraj | 42.47 | 149 | |||
16. | ZARZYCKI Sebastian | 98 | Sparta Biłgoraj | 42.85 | 145 | |||
17. | PRANAGAL Sebastian | 98 | Avia Świdnik | 42.90 | 144 | |||
18. | BIELAK Arkadiusz | 98 | Sparta Biłgoraj | 43.06 | 143 | |||
19. | WIERZBIŃSKI Denis | 98 | Avia Świdnik | 43.81 | 135 | |||
20. | BORNUS Wiktor | 98 | Fala Kraśnik | 44.33 | 131 | |||
21. | CEGŁOWSKI Patryk | 98 | LUKS Orlik Lublin | 44.54 | 129 | |||
22. | BASAK Patryk | 98 | Skarpa Lublin | 45.69 | 119 | |||
23. | KONOP Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 46.02 | 117 | |||
24. | BRODZIAK Paweł | 98 | Sparta Biłgoraj | 46.78 | 111 | |||
25. | MARCYNIUK Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 47.26 | 108 | |||
26. | ZAPALSKI Krystian | 98 | Fala Kraśnik | 49.65 | 93 | |||
27. | GURA Tomasz | 98 | Orka Zamość | 50.65 | 88 | |||
28. | KARAŚ Karol | 98 | Skarpa Lublin | 50.96 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21.3.10 - 11:09 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 1:33.76 | 329 | SC 1 | ||||
2. | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 1:33.76 | 329 | SC 2 | 44.95 | 48.81 | ||
3. | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 1:36.70 | 300 | |||||
4. | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 1:37.76 | 290 | 45.71 | 52.05 | |||
5. | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 1:40.76 | 265 | 49.96 | 50.80 | |||
6. | MIZAK Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:42.75 | 250 | 48.99 | 53.76 | |||
7. | MARCZAK Karolina | 99 | Lublinianka | 1:43.38 | 245 | 48.76 | 54.62 | |||
8. | KOPEĆ Aleksandra | 00 | Delfinek Łuków | 1:43.78 | 242 | 49.43 | 54.35 | |||
9. | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:45.00 | 234 | 50.84 | 54.16 | |||
10. | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 1:46.48 | 224 | 50.74 | 55.74 | |||
11. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 1:48.99 | 209 | 51.94 | 57.05 | |||
12. | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 1:51.08 | 198 | 52.17 | 58.91 | |||
13. | BIELAK Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:51.81 | 194 | 51.71 | 1:00.10 | |||
14. | KMIEĆ Dominika | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:52.39 | 191 | 51.67 | 1:00.72 | |||
15. | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 1:52.55 | 190 | 52.26 | 1:00.29 | |||
16. | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 1:53.08 | 187 | 53.72 | 59.36 | |||
17. | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 1:53.21 | 187 | 53.40 | 59.81 | |||
18. | ZYGO Katarzyna | 99 | Skarpa Lublin | 1:54.07 | 183 | 52.58 | 1:01.49 | |||
19. | CIEŚLIK Marcelina | 00 | 51 Lublin | 1:56.46 | 172 | 54.64 | 1:01.82 | |||
20. | MIROSŁAW Klaudia | 00 | Olimpia Lublin | 1:57.22 | 168 | 53.84 | 1:03.38 | |||
21. | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 1:57.38 | 168 | 54.44 | 1:02.94 | |||
22. | DERLAK Weronika | 99 | Lider Chełm | 1:58.09 | 165 | 55.68 | 1:02.41 | |||
23. | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 1:59.89 | 157 | 57.55 | 1:02.34 | |||
24. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 2:04.63 | 140 | 58.56 | 1:06.07 | |||
25. | SPRAWKA Paulina | 99 | Olimpia Lublin | 2:09.09 | 126 | 1:01.63 | 1:07.46 | |||
26. | OLECH Dominika | 99 | Lublinianka | 2:28.65 | 82 | 1:08.68 | 1:19.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21.3.10 - 11:23 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Trójka Puławy | 1:30.44 | 258 | 42.08 | 48.36 | |||
2. | CIEŚLIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 1:30.64 | 256 | 42.76 | 47.88 | |||
3. | KRÓL Oskar | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:36.13 | 215 | 46.62 | 49.51 | |||
4. | ZAWADZKI Krystian | 99 | Trójka Puławy | 1:39.93 | 191 | 45.67 | 54.26 | |||
5. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:40.25 | 189 | 47.78 | 52.47 | |||
6. | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 1:40.88 | 186 | 48.16 | 52.72 | |||
7. | WOŚKO Stanislaw | 00 | 51 Lublin | 1:41.55 | 182 | 48.62 | 52.93 | |||
8. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:42.43 | 177 | 46.91 | 55.52 | |||
9. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:43.10 | 174 | 50.33 | 52.77 | |||
10. | OLECH Maksymilian | 99 | Skarpa Lublin | 1:44.76 | 166 | 49.59 | 55.17 | |||
11. | ROGALSKI Bartosz | 99 | Avia Świdnik | 1:45.01 | 165 | 51.70 | 53.31 | |||
12. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 1:46.19 | 159 | 50.17 | 56.02 | |||
BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:46.19 | 159 | 49.97 | 56.22 | ||||
14. | WAWRZYŃCZAK Alan | 99 | Skarpa Lublin | 1:46.50 | 158 | 50.43 | 56.07 | |||
15. | KOWALCZYK Aleksander | 99 | Olimpijczyk Świdnik | 1:46.68 | 157 | 48.72 | 57.96 | |||
16. | STASAK Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 1:46.76 | 157 | 50.89 | 55.87 | |||
GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 1:46.76 | 157 | 49.64 | 57.12 | ||||
18. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:48.08 | 151 | 51.64 | 56.44 | |||
19. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 1:48.09 | 151 | 52.59 | 55.50 | |||
20. | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 1:48.44 | 150 | 50.97 | 57.47 | |||
21. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:48.46 | 149 | 51.34 | 57.12 | |||
22. | BEDNARZ Bartłomiej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:48.84 | 148 | 51.74 | 57.10 | |||
23. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 1:49.16 | 147 | 52.49 | 56.67 | |||
24. | TARSKI Ignacy | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:51.14 | 139 | 52.95 | 58.19 | |||
25. | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:51.36 | 138 | 53.67 | 57.69 | |||
26. | KOSIARSKI Rafał | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:52.08 | 135 | 53.19 | 58.89 | |||
27. | SAWICKI Rafał | 99 | Olimpia Lublin | 1:52.34 | 135 | 52.86 | 59.48 | |||
28. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 1:54.91 | 126 | 54.24 | 1:00.67 | |||
29. | BARTOŚ Bartłomiej | 99 | Fala Kraśnik | 1:55.19 | 125 | 55.08 | 1:00.11 | |||
30. | KOPYŚĆ Hubert | 99 | Delfinek Łuków | 1:57.19 | 118 | 55.52 | 1:01.67 | |||
31. | KOPYŚĆ Filip | 99 | Delfinek Łuków | 1:57.89 | 116 | 57.14 | 1:00.75 | |||
32. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:58.53 | 115 | 55.88 | 1:02.65 | |||
33. | RÓŻYCKI Kacper | 99 | Olimpia Lublin | 2:02.15 | 105 | 57.88 | 1:04.27 | |||
34. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 2:10.59 | 86 | 1:00.56 | 1:10.03 | |||
35. | CYBULSKI Jan | 99 | Orka Zamość | 2:15.28 | 77 | 1:00.69 | 1:14.59 | |||
DYSKW. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21.3.10 - 11:41 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KURZEMPA Katarzyna | 98 | Orka Zamość | 41.44 | 378 | |||
2. | WOJCIECHOWSKA Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 42.14 | 360 | |||
3. | WIECZOREK Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 42.69 | 346 | |||
4. | JACNIACKA Karolina | 98 | Fala Kraśnik | 43.73 | 322 | |||
5. | ZDZIOBŁO Kinga | 98 | Sparta Biłgoraj | 44.30 | 310 | SC 1 | ||
6. | SZCZEPANIK Agata | 98 | Lublinianka | 44.30 | 310 | SC 2 | ||
7. | GAWLIK Anna | 98 | Skarpa Lublin | 44.37 | 308 | |||
8. | STOPYRA Martyna | 98 | Lublinianka | 44.44 | 307 | |||
9. | SAWICKA Weronika | 98 | Olimpia Lublin | 44.55 | 304 | |||
10. | MATEJEK Julita | 98 | Delfinek Łuków | 44.76 | 300 | |||
11. | NOWOSAD Karolina | 98 | Lider Chełm | 45.55 | 285 | |||
12. | ŁUBIARZ Katarzyna | 98 | Sparta Biłgoraj | 45.74 | 281 | |||
13. | KĘPA Karolina | 98 | Fala Kraśnik | 45.84 | 279 | |||
14. | GAJASZEK Paulina | 98 | Skarpa Lublin | 46.34 | 271 | |||
15. | ODRZYWOLSKA Klaudia | 98 | Sparta Biłgoraj | 46.58 | 266 | |||
16. | KATARZYNA Glowacka | 98 | Trójka Puławy | 47.81 | 246 | |||
17. | KWIECIŃSKA Anna | 98 | Skarpa Lublin | 47.91 | 245 | |||
18. | SZYMAŃSKA Klaudia | 98 | Trójka Puławy | 48.45 | 237 | |||
19. | NOWACZEK Lucyna | 98 | Skarpa Lublin | 48.54 | 235 | |||
20. | RYCHTA Dominika | 98 | Delfinek Łuków | 48.94 | 230 | |||
21. | KOLENDA Zofia | 98 | Lider Chełm | 49.26 | 225 | |||
22. | TARKOWSKA Maja | 98 | Avia Świdnik | 49.47 | 222 | |||
23. | STRUK Gabriela | 98 | Sparta Biłgoraj | 50.91 | 204 | |||
24. | LISICA Julia | 98 | Skarpa Lublin | 51.08 | 202 | |||
25. | NIEDBALSKA Sylwia | 98 | Lublinianka | 51.39 | 198 | |||
26. | CHWEDORUK Olga | 98 | Avia Świdnik | 52.46 | 186 | |||
27. | ŁYKUS Katarzyna | 98 | Avia Świdnik | 52.88 | 182 | |||
DYSKW. | MUCHA Gabriela | 98 | Skarpa Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21.3.10 - 11:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WAJLER Bartosz | 98 | Skarpa Lublin | 39.37 | 302 | |||
2. | KUBIŚ Jakub | 98 | LUKS Orlik Lublin | 39.47 | 300 | |||
3. | ŻMUDA Paweł | 98 | Lublinianka | 39.88 | 290 | |||
4. | KULIK Krzysztof | 98 | Trójka Puławy | 41.79 | 252 | SC 1 | ||
5. | SZYMANEK Sebastian | 98 | Delfinek Łuków | 41.79 | 252 | SC 2 | ||
6. | SAWA Kacper | 98 | Sparta Biłgoraj | 42.73 | 236 | |||
7. | KONOPKA Rafał | 98 | Sparta Biłgoraj | 43.64 | 222 | |||
8. | ZAPALSKI Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 44.45 | 210 | |||
9. | SZYPULSKI Cezary | 98 | Skarpa Lublin | 44.81 | 205 | |||
10. | PRZYBYLSKI Jakub | 98 | Sparta Biłgoraj | 45.08 | 201 | SC 1 | ||
11. | ROGALA Michał | 98 | Skarpa Lublin | 45.08 | 201 | SC 2 | ||
12. | PAWĘZKA Michał | 98 | Sparta Biłgoraj | 47.18 | 175 | |||
13. | JANKOWSKI Mikołaj | 98 | Delfinek Łuków | 47.19 | 175 | |||
14. | ZDANOWSKI Jakub | 98 | Wisła Puławy | 47.57 | 171 | |||
15. | BIELAK Arkadiusz | 98 | Sparta Biłgoraj | 48.73 | 159 | |||
16. | BORNUS Wiktor | 98 | Fala Kraśnik | 49.18 | 155 | |||
17. | BRODZIAK Paweł | 98 | Sparta Biłgoraj | 50.25 | 145 | |||
18. | PARTYKA Norbert | 98 | Skarpa Lublin | 50.44 | 144 | |||
ŻUBR Dominik | 98 | Avia Świdnik | 50.44 | 144 | ||||
20. | WAJSZCZUK Wiktor | 98 | Orka Zamość | 50.55 | 143 | |||
21. | KOSIKOWSKI Marcin | 98 | Skarpa Lublin | 51.41 | 136 | |||
22. | CZERNIAK Konrad | 98 | Lublinianka | 51.79 | 133 | |||
23. | KRAWCZYK Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 52.79 | 125 | |||
DYSKW. | WAJSZCZUK Janusz | 98 | Orka Zamość |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21.3.10 - 11:55 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 1:14.34 | 346 | 35.86 | 38.48 | |||
2. | OSINIAK Ewa | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:15.51 | 330 | 36.25 | 39.26 | |||
3. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 1:16.01 | 324 | 36.28 | 39.73 | |||
4. | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 1:17.98 | 300 | 36.95 | 41.03 | |||
5. | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 1:19.71 | 281 | 38.08 | 41.63 | |||
6. | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:19.95 | 278 | 38.69 | 41.26 | |||
7. | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:20.64 | 271 | 39.66 | 40.98 | |||
8. | MAZUREK Magdalena | 99 | Lublinianka | 1:22.12 | 257 | 39.93 | 42.19 | |||
9. | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 1:24.60 | 235 | 42.09 | 42.51 | |||
10. | BRYCZEK Maria | 00 | Fala Kraśnik | 1:24.66 | 234 | 39.08 | 45.58 | |||
11. | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 1:24.94 | 232 | 40.47 | 44.47 | |||
12. | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 1:25.62 | 227 | 42.16 | 43.46 | |||
13. | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 1:25.69 | 226 | 41.34 | 44.35 | |||
14. | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:25.74 | 226 | 40.26 | 45.48 | |||
15. | KUNCEWICZ Weronika | 99 | Lublinianka | 1:25.94 | 224 | 41.09 | 44.85 | |||
16. | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 1:26.88 | 217 | 40.65 | 46.23 | |||
17. | BIELAK Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:27.96 | 209 | 41.96 | 46.00 | |||
18. | SZOT Patrycja | 00 | 51 Lublin | 1:29.24 | 200 | 42.98 | 46.26 | |||
19. | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 1:32.69 | 179 | 44.09 | 48.60 | |||
20. | DYBIAK Paulina | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:32.87 | 178 | 43.93 | 48.94 | |||
21. | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:33.28 | 175 | 44.38 | 48.90 | |||
22. | FLIS Klaudia | 99 | Avia Świdnik | 1:33.39 | 175 | 43.34 | 50.05 | |||
23. | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 1:33.55 | 174 | 43.50 | 50.05 | |||
24. | WĘZKA Magdalena | 99 | Lublinianka | 1:33.82 | 172 | 45.05 | 48.77 | |||
25. | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 1:34.74 | 167 | 44.70 | 50.04 | |||
26. | SPRAWKA Paulina | 99 | Olimpia Lublin | 1:35.71 | 162 | 47.46 | 48.25 | |||
27. | MARCZAK Karolina | 99 | Lublinianka | 1:35.96 | 161 | 46.34 | 49.62 | |||
28. | LISIAK Dorota | 99 | Avia Świdnik | 1:36.48 | 158 | 45.81 | 50.67 | |||
29. | SZPINDA Kamila | 99 | Orka Zamość | 1:37.28 | 155 | 44.12 | 53.16 | |||
30. | BEDNARZ Agata | 99 | Skarpa Lublin | 1:37.64 | 153 | 43.89 | 53.75 | |||
31. | PLICHTA Paula | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:37.66 | 153 | 46.09 | 51.57 | |||
32. | JANECZKO Natalia | 99 | Lublinianka | 1:39.88 | 143 | 47.14 | 52.74 | |||
33. | KOZERA Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:41.45 | 136 | 46.19 | 55.26 | |||
34. | CYWKO Patrycja | 99 | Avia Świdnik | 1:45.76 | 120 | 49.43 | 56.33 | |||
35. | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 1:46.09 | 119 | 48.09 | 58.00 | |||
36. | KARPIUK Natalia | 99 | Avia Świdnik | 1:47.96 | 113 | 48.09 | 59.87 | |||
37. | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 1:48.74 | 111 | 50.16 | 58.58 | |||
38. | MIROSŁAW Klaudia | 00 | Olimpia Lublin | 1:49.43 | 109 | 50.99 | 58.44 | |||
39. | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 1:49.55 | 108 | 53.64 | 55.91 | |||
40. | OLECH Dominika | 99 | Lublinianka | 2:02.27 | 78 | 56.72 | 1:05.55 | |||
41. | KŁYSIAK Agnieszka | 99 | Avia Świdnik | 2:06.52 | 70 | 57.55 | 1:08.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21.3.10 - 12:16 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 1:10.94 | 273 | 33.69 | 37.25 | |||
2. | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 1:14.15 | 239 | 35.18 | 38.97 | |||
3. | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:15.14 | 230 | 36.08 | 39.06 | |||
4. | KRÓL Oskar | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:15.64 | 226 | 36.24 | 39.40 | |||
5. | URBANEK Paweł | 99 | Trójka Puławy | 1:17.87 | 207 | 37.59 | 40.28 | |||
6. | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 1:19.94 | 191 | 38.09 | 41.85 | |||
7. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Trójka Puławy | 1:20.28 | 189 | 38.09 | 42.19 | |||
8. | WIDZ Mikołaj | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:20.47 | 187 | 38.16 | 42.31 | |||
9. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 1:20.56 | 187 | 38.30 | 42.26 | |||
10. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:22.74 | 172 | 38.88 | 43.86 | |||
11. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 1:22.75 | 172 | 39.23 | 43.52 | |||
12. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:24.37 | 162 | 40.43 | 43.94 | |||
13. | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 1:24.49 | 162 | 40.34 | 44.15 | |||
14. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:24.82 | 160 | 39.37 | 45.45 | |||
15. | DRAB Jakub | 99 | Trójka Puławy | 1:25.90 | 154 | 40.90 | 45.00 | |||
16. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 1:26.24 | 152 | 40.43 | 45.81 | |||
17. | SOLSKI Piotr | 99 | Avia Świdnik | 1:26.43 | 151 | 42.16 | 44.27 | |||
18. | KRÓL Szymon | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:28.38 | 141 | 39.12 | 49.26 | |||
19. | KOWALCZYK Aleksander | 99 | Olimpijczyk Świdnik | 1:29.36 | 137 | 41.39 | 47.97 | |||
20. | STASAK Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 1:29.43 | 136 | 43.46 | 45.97 | |||
21. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 1:29.96 | 134 | 41.78 | 48.18 | |||
22. | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:30.14 | 133 | 41.99 | 48.15 | |||
23. | SIECZKA Jakub | 99 | Lublinianka | 1:30.28 | 133 | 42.38 | 47.90 | |||
24. | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 1:30.60 | 131 | 43.25 | 47.35 | |||
25. | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:31.23 | 129 | 43.23 | 48.00 | |||
26. | BĄK Maksymilian | 99 | Fala Kraśnik | 1:33.37 | 120 | 44.78 | 48.59 | |||
27. | WAWRZYŃCZAK Alan | 99 | Skarpa Lublin | 1:33.84 | 118 | 44.87 | 48.97 | |||
28. | ROGALSKI Bartosz | 99 | Avia Świdnik | 1:33.97 | 118 | 46.88 | 47.09 | |||
29. | SAWICKI Rafał | 99 | Olimpia Lublin | 1:34.44 | 116 | 44.58 | 49.86 | |||
30. | MAZUREK Adam | 99 | Skarpa Lublin | 1:35.24 | 113 | 46.28 | 48.96 | |||
31. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:35.76 | 111 | 43.75 | 52.01 | |||
32. | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | 1:35.78 | 111 | 43.56 | 52.22 | |||
33. | KOSIARSKI Rafał | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:35.95 | 110 | 45.21 | 50.74 | |||
34. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:36.73 | 108 | 44.85 | 51.88 | |||
35. | ZARAJCZYK Patryk | 99 | Avia Świdnik | 1:38.62 | 102 | 44.81 | 53.81 | |||
36. | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | 1:39.44 | 99 | 45.15 | 54.29 | |||
37. | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 1:39.59 | 99 | 47.60 | 51.99 | |||
38. | GORCZYCA Marcin | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:40.08 | 97 | 44.16 | 55.92 | |||
39. | KARPIK Konrad | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:40.36 | 97 | 47.38 | 52.98 | |||
40. | ROGALA Konrad | 99 | Avia Świdnik | 1:43.76 | 87 | 48.15 | 55.61 | |||
41. | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 1:44.07 | 87 | 49.45 | 54.62 | |||
42. | RÓŻYCKI Kacper | 99 | Olimpia Lublin | 1:44.15 | 86 | 48.43 | 55.72 | |||
43. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 1:45.37 | 83 | 49.77 | 55.60 | |||
44. | PIEKARUŚ Damian | 99 | Avia Świdnik | 1:45.47 | 83 | 52.07 | 53.40 | |||
45. | KUKOWSKI Jan | 99 | Lublinianka | 1:46.66 | 80 | 49.85 | 56.81 | |||
46. | KOTER Łukasz | 99 | Wisła Puławy | 1:47.43 | 79 | 42.98 | 1:04.45 | |||
47. | KARDYKA Jakub | 99 | Avia Świdnik | 1:51.56 | 70 | 51.18 | 1:00.38 | |||
48. | DUDZIK-ŁAGOŹNY Kuba | 99 | Avia Świdnik | 1:55.77 | 63 | 54.08 | 1:01.69 | |||
49. | CYBULSKI Jan | 99 | Orka Zamość | 2:00.67 | 56 | 55.08 | 1:05.59 | |||
50. | SAWICKI Damian | 99 | Avia Świdnik | 2:01.13 | 55 | 58.44 | 1:02.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21.3.10 - 12:38 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | WIECZOREK Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 2:28.62 | 445 | 34.93 | 38.31 | 39.19 | 36.19 | |
2. | GOLEŃ Martyna | 98 | Fala Kraśnik | 2:29.34 | 439 | 35.34 | 38.42 | 39.32 | 36.26 | |
3. | SACZUK Aleksandra | 98 | Lublinianka | 2:37.17 | 376 | 36.35 | 40.78 | 40.81 | 39.23 | |
4. | SAWICKA Weronika | 98 | Olimpia Lublin | 2:44.84 | 326 | 37.51 | 41.36 | 43.22 | 42.75 | |
5. | OSMULSKA Adriana | 98 | Skarpa Lublin | 2:45.28 | 324 | 39.11 | 43.96 | 43.77 | 38.44 | |
6. | JANIK Anita | 98 | Fala Kraśnik | 2:45.75 | 321 | 38.45 | 42.51 | 44.49 | 40.30 | |
7. | WOJCIECHOWSKA Joanna | 98 | LUKS Orlik Lublin | 2:46.53 | 317 | 37.37 | 42.39 | 43.80 | 42.97 | |
8. | GOLDSZTEJN Patrycja | 98 | Trójka Puławy | 2:47.13 | 313 | 37.55 | 44.29 | 44.72 | 40.57 | |
9. | JAKÓBIK Sara | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:47.24 | 313 | 36.91 | 43.17 | 44.29 | 42.87 | |
10. | STOPYRA Martyna | 98 | Lublinianka | 2:48.07 | 308 | 37.56 | 44.20 | 45.10 | 41.21 | |
11. | KURZEMPA Katarzyna | 98 | Orka Zamość | 2:48.84 | 304 | 37.32 | 43.05 | 45.78 | 42.69 | |
12. | KARLIŃSKA Weronika | 98 | Trójka Puławy | 2:49.94 | 298 | 37.65 | 43.86 | 45.78 | 42.65 | |
13. | KOŚCIK Patrycja | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:52.78 | 283 | 38.53 | 44.00 | 46.81 | 43.44 | |
14. | ŁYSIAK Milena | 98 | Trójka Puławy | 2:55.73 | 269 | 39.32 | 44.92 | 46.12 | 45.37 | |
15. | CHMIEL Paulina | 98 | Lublinianka | 2:56.69 | 265 | 40.34 | 45.13 | 46.47 | 44.75 | |
16. | SAWICKA Lena | 98 | Skarpa Lublin | 2:57.58 | 261 | 40.28 | 46.10 | 47.70 | 43.50 | |
17. | SZTAMBOR Natalia | 98 | Olimpijczyk Świdnik | 3:00.14 | 250 | 40.26 | 46.70 | 50.15 | 43.03 | |
18. | SZCZEPANIK Agata | 98 | Lublinianka | 3:00.28 | 249 | 39.94 | 47.00 | 47.15 | 46.19 | |
19. | NOWICKA Natalia | 98 | Skarpa Lublin | 3:02.15 | 242 | 40.88 | 46.97 | 48.84 | 45.46 | |
20. | KWIECIŃSKA Anna | 98 | Skarpa Lublin | 3:03.38 | 237 | 41.74 | 45.14 | 48.77 | 47.73 | |
21. | KATARZYNA Glowacka | 98 | Trójka Puławy | 3:03.46 | 237 | 41.67 | 47.16 | 49.11 | 45.52 | |
22. | SZYMAŃSKA Klaudia | 98 | Trójka Puławy | 3:05.19 | 230 | 40.73 | 48.93 | 50.48 | 45.05 | |
23. | MATEJEK Julita | 98 | Delfinek Łuków | 3:06.26 | 226 | 40.85 | 48.31 | 50.40 | 46.70 | |
24. | LISICA Julia | 98 | Skarpa Lublin | 3:06.41 | 226 | 41.69 | 47.28 | 49.02 | 48.42 | |
25. | KRYŃSKA Gabriela | 98 | Fala Kraśnik | 3:07.65 | 221 | 41.54 | 47.70 | 50.54 | 47.87 | |
26. | RYCHTA Dominika | 98 | Delfinek Łuków | 3:08.92 | 217 | 41.10 | 48.84 | 49.63 | 49.35 | |
27. | NIEDBALSKA Sylwia | 98 | Lublinianka | 3:17.28 | 190 | 42.07 | 50.28 | 52.74 | 52.19 | |
28. | TARKOWSKA Maja | 98 | Avia Świdnik | 3:17.95 | 188 | 42.56 | 49.75 | 53.67 | 51.97 | |
29. | ŁYKUS Katarzyna | 98 | Avia Świdnik | 3:20.54 | 181 | 41.49 | 50.59 | 54.59 | 53.87 | |
30. | GAJASZEK Paulina | 98 | Skarpa Lublin | 3:22.78 | 175 | 44.99 | 52.10 | 52.46 | 53.23 | |
31. | CHWEDORUK Olga | 98 | Avia Świdnik | 3:24.16 | 172 | 46.10 | 53.41 | 56.05 | 48.60 | |
32. | MUCHA Gabriela | 98 | Skarpa Lublin | 3:27.38 | 164 | 46.08 | 53.11 | 55.59 | 52.60 | |
33. | NOWOSAD Karolina | 98 | Lider Chełm | 3:31.08 | 155 | 45.49 | 54.29 | 56.91 | 54.39 | |
34. | NOWACZEK Lucyna | 98 | Skarpa Lublin | 3:36.84 | 143 | 49.08 | 56.38 | 56.26 | 55.12 | |
DYSKW. | WYRĘBEK Natalia | 98 | Skarpa Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21.3.10 - 13:04 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | URBANIAK Przemysław | 98 | Wisła Puławy | 2:28.74 | 324 | 33.67 | 38.47 | 39.25 | 37.35 | |
2. | ZAPALSKI Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 2:30.44 | 313 | 34.44 | 37.92 | 39.57 | 38.51 | |
3. | LIS Patryk | 98 | Avia Świdnik | 2:30.81 | 311 | SC 1 | 35.74 | 38.63 | 39.26 | 37.18 |
4. | MISIARZ Adrian | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:30.81 | 311 | SC 2 | 34.54 | 39.02 | 39.82 | 37.43 |
5. | BUJAK Kacper | 98 | Lublinianka | 2:32.50 | 301 | 34.66 | 38.80 | 40.14 | 38.90 | |
6. | ZIELIŃSKI Jarosław | 98 | Skarpa Lublin | 2:32.75 | 299 | 35.48 | 38.87 | 39.75 | 38.65 | |
7. | JANKOWSKI Mikołaj | 98 | Delfinek Łuków | 2:33.15 | 297 | 35.54 | 39.53 | 39.55 | 38.53 | |
8. | PRZEGON Michał | 98 | Orka Zamość | 2:33.58 | 294 | 35.07 | 39.08 | 40.38 | 39.05 | |
9. | ŻMUDA Paweł | 98 | Lublinianka | 2:34.35 | 290 | 35.16 | 39.35 | 41.83 | 38.01 | |
10. | LEŃCZUK Dominik | 98 | Orka Zamość | 2:35.82 | 282 | 35.88 | 39.20 | 41.36 | 39.38 | |
11. | NIEDZIAŁEK Domink | 98 | Skarpa Lublin | 2:39.25 | 264 | 35.99 | 40.44 | 43.30 | 39.52 | |
12. | BOGUSZEWSKI Maciej | 98 | Skarpa Lublin | 2:41.66 | 252 | 36.71 | 41.00 | 42.45 | 41.50 | |
13. | KRYŃSKI Cezary | 98 | Fala Kraśnik | 2:42.53 | 248 | 36.76 | 41.22 | 42.79 | 41.76 | |
14. | DERLAK Dariusz | 98 | Lider Chełm | 2:44.68 | 239 | 36.37 | 41.90 | 43.22 | 43.19 | |
15. | SAWA Kacper | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:45.68 | 234 | 38.26 | 42.12 | 43.50 | 41.80 | |
16. | KULIK Krzysztof | 98 | Trójka Puławy | 2:46.23 | 232 | 36.84 | 42.73 | 45.31 | 41.35 | |
17. | CZERNIAK Konrad | 98 | Lublinianka | 2:46.47 | 231 | 37.46 | 41.98 | 43.42 | 43.61 | |
18. | PRZYBYLSKI Jakub | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:50.18 | 216 | 37.87 | 43.97 | 44.94 | 43.40 | |
19. | KUBIŚ Jakub | 98 | LUKS Orlik Lublin | 2:51.09 | 213 | 39.18 | 44.17 | 44.16 | 43.58 | |
20. | SZYMANEK Sebastian | 98 | Delfinek Łuków | 2:53.60 | 204 | 39.98 | 45.08 | 45.66 | 42.88 | |
21. | SYKUT Paweł | 98 | Trójka Puławy | 2:53.65 | 204 | 38.67 | 45.41 | 47.23 | 42.34 | |
22. | CEGŁOWSKI Patryk | 98 | LUKS Orlik Lublin | 2:53.69 | 203 | 40.31 | 45.82 | 45.44 | 42.12 | |
23. | PRANAGAL Sebastian | 98 | Avia Świdnik | 2:54.40 | 201 | 38.21 | 46.50 | 46.03 | 43.66 | |
24. | MARCYNIUK Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 2:57.68 | 190 | 38.51 | 46.57 | 47.91 | 44.69 | |
25. | PARTYKA Norbert | 98 | Skarpa Lublin | 2:58.95 | 186 | 40.66 | 47.09 | 47.63 | 43.57 | |
26. | WIERZBIŃSKI Denis | 98 | Avia Świdnik | 3:01.49 | 178 | 41.71 | 46.81 | 48.26 | 44.71 | |
27. | ROGALA Michał | 98 | Skarpa Lublin | 3:02.84 | 174 | 42.37 | 48.09 | 48.48 | 43.90 | |
28. | GURA Tomasz | 98 | Orka Zamość | 3:06.71 | 164 | 41.84 | 48.72 | 48.68 | 47.47 | |
29. | BASAK Patryk | 98 | Skarpa Lublin | 3:07.09 | 163 | 43.72 | 49.04 | 48.89 | 45.44 | |
30. | ZAPALSKI Krystian | 98 | Fala Kraśnik | 3:11.56 | 152 | 41.99 | 49.79 | 50.33 | 49.45 | |
31. | ŻUBR Dominik | 98 | Avia Świdnik | 3:13.44 | 147 | 41.73 | 47.36 | 49.99 | 54.36 | |
32. | SZYPULSKI Cezary | 98 | Skarpa Lublin | 3:15.45 | 143 | 46.11 | 50.83 | 54.13 | 44.38 | |
33. | OKOŃ Bartłomiej | 98 | Lider Chełm | 3:17.11 | 139 | 41.93 | 53.84 | 51.09 | 50.25 | |
34. | KOSIKOWSKI Marcin | 98 | Skarpa Lublin | 3:18.55 | 136 | 45.44 | 51.69 | 53.15 | 48.27 | |
35. | WAJSZCZUK Janusz | 98 | Orka Zamość | 3:20.84 | 132 | 44.66 | 54.62 | 51.91 | 49.65 | |
36. | KONOP Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 3:25.74 | 122 | 46.58 | 54.70 | 53.68 | 50.78 | |
37. | ZDANOWSKI Jakub | 98 | Wisła Puławy | 3:26.82 | 121 | 45.66 | 54.00 | 55.33 | 51.83 | |
38. | KARAŚ Karol | 98 | Skarpa Lublin | 3:27.68 | 119 | 46.31 | 54.53 | 55.62 | 51.22 | |
39. | KURZYP Patryk | 98 | Avia Świdnik | 3:32.66 | 111 | 44.86 | 53.70 | 58.04 | 56.06 | |
40. | WAJSZCZUK Wiktor | 98 | Orka Zamość | 3:35.54 | 106 | 47.28 | 56.28 | 56.73 | 55.25 | |
41. | KRAWCZYK Jakub | 98 | Skarpa Lublin | 3:44.59 | 94 | 51.79 | 57.47 | 1:00.44 | 54.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21.3.10 - 13:32 | Dziewcząt, 4 x 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:41.22 | 316 |
BEDNARZ Agata SMYŁEK Karolina | 99 00 | 43.53 40.56 | CZARNECKA Wiktoria BERNAT Gabriela | 99 99 | 37.89 39.24 |
2. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:47.82 | 280 |
ADAMCZYK Julia KUNCEWICZ Weronika | 99 99 | 45.08 42.01 | SAMUŁA Wiktoria ŚLICZNIAK Weronika | 99 99 | 41.90 38.83 |
3. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:53.93 | 252 |
BRYCZEK Maria ZDUNEK Bogna | 00 99 | 43.65 41.72 | ZDUNEK Blanka ĆWIKŁA Gabriela | 99 99 | 43.40 45.16 |
4. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:56.64 | 240 |
MIZAK Natalia DYBIAK Paulina | 99 99 | 41.83 46.61 | BIELAK Katarzyna KORNIK Karolina | 99 99 | 44.55 43.65 |
5. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 3:03.64 | 214 |
TRAWIŃSKA Kamila KUPERSKA Katarzyna | 99 99 | 46.64 43.89 | FLIS Klaudia BEŁCZĄCKA Estera | 99 99 | 46.88 46.23 |
6. | Lublinianka 2 | Lublinianka | 3:08.56 | 197 |
MAZUREK Magdalena WĘZKA Magdalena | 99 99 | 45.16 47.33 | JANECZKO Natalia MARCZAK Karolina | 99 99 | 51.01 45.06 |
7. | Sparta Biłgoraj 2 | Sparta Biłgoraj | 3:15.72 | 177 |
KOZERA Natalia KMIEĆ Dominika | 99 99 | 47.84 51.32 | PALUCH Katarzyna PLICHTA Paula | 99 99 | 48.91 47.65 |
DYSKW. | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin |
KOWALECZKO Aleksandra, KOZAK Anna, SPRAWKA Paulina, GĄSIOR Martyna |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21.3.10 - 13:41 | Chłopców, 4 x 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:40.37 | 211 |
MAZUR Oskar GAJEWSKI Jakub | 99 99 | 44.54 39.41 | KRAKOWIAK Piotr PRÓSZYNSKI Igor | 00 99 | 41.19 35.23 |
2. | Trójka Puławy 1 | Trójka Puławy | 2:43.94 | 198 |
DRAB Jakub URBANEK Paweł | 99 99 | 43.34 42.33 | GRZESZCZYK Kacper ZAWADZKI Krystian | 99 99 | 39.40 38.87 |
3. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:45.43 | 192 |
GOSIK Przemysław DRZEWIECKI Dawid | 99 99 | 42.21 44.28 | BRYŁA Kamil RADZIKOWSKI Mateusz | 99 99 | 39.84 39.10 |
4. | LUKS Orlik Lublin 1 | LUKS Orlik Lublin | 2:48.16 | 183 |
SOBEK Maksymilian KRÓL Oskar | 99 99 | 40.95 41.79 | WIDZ Mikołaj SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 99 | 41.35 44.07 |
5. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:51.20 | 173 |
ZARZYCKI Damian BEDNARZ Bartłomiej | 00 99 | 38.66 45.20 | BUJANOWSKI Kamil PASZKO Maciej | 99 99 | 45.50 41.84 |
6. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:54.11 | 165 |
BEDNARZ Mateusz SZWARCZYK Maciej | 99 99 | 42.41 45.53 | PRAŻMO Filip MAZUREK Adam | 99 99 | 41.99 44.18 |
7. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:56.91 | 157 |
STASAK Bartłomiej ZARAJCZYK Patryk | 99 99 | 47.06 46.78 | SOLSKI Piotr BOBOWSKI Bartłomiej | 99 99 | 41.63 41.44 |
8. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 3:11.31 | 124 |
CHAŁAT Stanisław RZEPECKI Michał | 99 99 | 48.86 46.24 | ŚWIĘTOŃ Filip REJMAK Dominik | 99 99 | 45.15 51.06 |
9. | Avia Świdnik 2 | Avia Świdnik | 3:11.56 | 124 |
KOZAK Jakub ROGALA Konrad | 99 99 | 49.25 49.19 | BUDZYŃSKI Jakub ROGALSKI Bartosz | 99 99 | 47.81 45.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21.3.10 - 13:53 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:32.96 | 348 |
JACNIACKA Karolina WIECZOREK Magdalena | 98 98 | 37.41 43.33 | GOLEŃ Martyna KĘPA Karolina | 98 98 | 38.59 33.63 |
2. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:34.74 | 336 |
NOWICKA Natalia GAWLIK Anna | 98 98 | 40.11 44.33 | OSMULSKA Adriana SAWICKA Lena | 98 98 | 34.42 35.88 |
3. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:36.60 | 324 |
KOŚCIK Patrycja ZDZIOBŁO Kinga | 98 98 | 38.18 43.96 | JAKÓBIK Sara ŁUBIARZ Katarzyna | 98 98 | 40.54 33.92 |
4. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:40.68 | 300 |
SACZUK Aleksandra SZCZEPANIK Agata | 98 98 | 38.07 44.49 | CHMIEL Paulina STOPYRA Martyna | 98 98 | 43.87 34.25 |
5. | Trójka Puławy 1 | Trójka Puławy | 2:41.25 | 297 |
ŁYSIAK Milena SZYMAŃSKA Klaudia | 98 98 | 40.64 47.10 | KARLIŃSKA Weronika GOLDSZTEJN Patrycja | 98 98 | 41.44 32.07 |
6. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:58.78 | 218 |
KWIECIŃSKA Anna GAJASZEK Paulina | 98 98 | 42.96 47.70 | WYRĘBEK Natalia LISICA Julia | 98 98 | 48.71 39.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.3.10 - 14:00 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:25.84 | 267 |
NIEDZIAŁEK Domink WAJLER Bartosz | 98 98 | 35.63 39.65 | ZIELIŃSKI Jarosław BOGUSZEWSKI Maciej | 98 98 | 35.97 34.59 |
2. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:33.90 | 227 |
PAWĘZKA Michał SAWA Kacper | 98 98 | 39.89 42.03 | MISIARZ Adrian KONOPKA Rafał | 98 98 | 37.16 34.82 |
3. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:47.86 | 175 |
BORNUS Wiktor ZAPALSKI Konrad | 98 98 | 42.07 44.38 | KRYŃSKI Cezary ZAPALSKI Krystian | 98 98 | 41.61 39.80 |
4. | Sparta Biłgoraj 2 | Sparta Biłgoraj | 2:47.94 | 175 |
BIELAK Arkadiusz PRZYBYLSKI Jakub | 98 98 | 41.59 45.05 | ZARZYCKI Sebastian BRODZIAK Paweł | 98 98 | 43.86 37.44 |
5. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:49.93 | 169 |
GURA Tomasz WAJSZCZUK Janusz | 98 98 | 50.93 47.94 | LEŃCZUK Dominik PRZEGON Michał | 98 98 | 37.59 33.47 |
6. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:52.36 | 161 |
PRANAGAL Sebastian ŻUBR Dominik | 98 98 | 46.45 49.43 | LIS Patryk WIERZBIŃSKI Denis | 98 98 | 37.86 38.62 |
7. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:52.64 | 161 |
ROGALA Michał SZYPULSKI Cezary | 98 98 | 41.66 44.94 | MARCYNIUK Konrad PARTYKA Norbert | 98 98 | 49.86 36.18 |
8. | Skarpa Lublin 3 | Skarpa Lublin | 3:06.53 | 127 |
KARAŚ Karol BASAK Patryk | 98 98 | 49.46 46.03 | KONOP Jakub KOSIKOWSKI Marcin | 98 98 | 47.59 43.45 |