Zakończenie rozgrywek BLO

W dniu 13 czerwca odbyła się ostatnia kolejka Biłgorajskiej Ligi Osiedlowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja. Mecze zostały rozegrane na boiskach organizatora rozgrywek Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Sprawa mistrzowskiego tytułu została rozstrzygnięta już dużo wcześniej, ponieważ prowadząca drużyna na kilka kolejek przed końcem wypracowała sobie bezpieczną przewagę punktową. Okazały Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja powędrował w ręce zawodników KATEDRY-PICCOLO. Przewagę 12 punktów nad drugą drużyną w tabeli zawdzięczają dobrej organizacji drużyny i zaangażowaniu w każdym meczu. Na drugiej pozycji uplasowali się BLOKERSI. Ekipa ta mimo mało licznej kadry walczył do końca o tą lokatę i jak widać było warto. Sprawa najniższego miejsca na podium rozstrzygała się dopiero w ostatniej kolejce. Wyniki spotkań ułożyły się korzystnie dla RWKS SPARTA i to właśnie ta drużyna otrzymała brązowe medale. Tuż za podium stanieli zawodnicy OKS SITARSKA, którzy jako jedyna drużyna gra w BLO od początku jej istnienia. Trzeba tu podkreślić, że historia naszej ligi to już prawie 10 lat. Na piątej pozycji uplasowała się młoda drużyna South United Piaski, w której składzie znajdują się młodzi chłopcy pochodzący z osiedla Puszcza Solska i Piaski.
                    Oprócz pucharów, medali i dyplomów dla poszczególnych drużyn były również wyróżnienia dla najlepszych zawodników. Królem strzelców w sezonie 2008/2009 z 15 trafieniami został Mirosław Obszański z Katedry-Piccolo. Z tej samej drużyny został wybrany najlepszy bramkarz a został nim Grzegorz Bryła.
                    We wrześniu planowana jest kolejna edycja Biłgorajskiej Ligi Osiedlowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja. Zgłoszenia zainteresowanych drużyn prosimy składać do połowy sierpnia do organizatora rozgrywek czyli siedziby OSiR. Informacji można uzyskać u komisarza rozgrywek Adama Osucha pod numerem telefonu 609 656 649.

Blokersi - OKS Sitarska 2 : 0
Blokersi: Watrak Marcin-1, Miciuk Kamil-1