Logo Sparta Swim Team

2026-04-25

W ostatnią sobotę 25.04.2026r. nasi zawodnicy wystartowali w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10, 11 lat.
Zawody w Kraśniku były podzielone na 2 bloki startowe. Każdy zawodnik wystartował w 4 konkurencjach. Dodatkowo dziewczęta 11 - letnie rywalizowały w sztafetach 4 x 50 zmiennym i 4 x 50 dowolnym.
Wśród Spartan padło dużo rekordów życiowych, a najlepiej zaprezentowali się Franciszek Biernat i Szymon Łukaszczyk. Blisko czołowej 10 znalazły się też Daria Swacha i Natalia Garbacz.
Franciszek Biernat - brązowy medal
  • Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci

» powrót